aktualności


Witamy serdecznie w Makeda Clinic.


news

2018-08-03

To nowo otwarte, unikalne miejsce, w którym możesz kompleksowo zadbać o swoją duszę i ciało.

Nazwa naszej kliniki nie jest przypadkowa. Makeda to postać biblijna ze Starego Testamentu, pierwsza znana władczyni królestwa Saby. Według podań Makeda była zarówno piękna, jak i mądra. Dlatego zachwycił się nią sam król Salomon i zgodnie z tradycją etiopską spłodził z nią Menelika I, który po dziś dzień uważany jest za pierwszego cesarza Etiopii.

Tworząc Makeda Clinic chciałyśmy, aby kobiety mogły u nas skoncentrować się równocześnie na swoim zdrowiu, urodzie oraz wnętrzu i psychice.

W Makeda Clinic oferujemy masaże, zabiegi kosmetyczne oraz medycyny estetycznej, a także coaching (życiowy i kariery), doradztwo zawodowe, szkolenia z umiejętności psychospołecznych, psychoterapię.

Pomożemy ci odkryć wewnętrzną energię, odzyskać witalność oraz cieszyć się życiem.

W ciągu najbliższych miesięcy będziemy sukcesywnie poszerzać zakres naszych usług m.in. o konsultacje lekarzy specjalistów przyjaznych kobietom (m.in. ginekologa, endokrynologa, dermatologa).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz śledzenia aktualności.

Zapraszamy do kontaktu.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

umów się na wizytę

22 823 21 35, 509 866 212

Zadaj pytanie