aktualności


Tydzień zdrowia - promocje na usługi medyczne


news

2019-03-29

7-go kwietnia przypada Światowy Dzień Zdrowia. Postanowiliśmy w naszej klinice ten czas obchodzić szczególnie… ale nie jednego dnia, tylko przez cały tydzień!

Wiemy, że czasami trudno jest się zmobilizować do wizyty, nawet gdy podejrzewamy u siebie zaburzenia lub choroby. Zwlekamy z wizytą, a później, gdy już dolegliwości mocno dają nam w kość, wybieramy się do lekarza.

My apelujemy o zadbanie o siebie znacznie szybciej! Wtedy łatwiej jest podjąć leczenie i zazwyczaj jest ono mniej kosztowne. A z okazji Tygodnia Zdrowia, który dla Was przygotowujemy, będzie kosztowało jeszcze mniej – bo szykujemy dla Was promocje na usługi medyczne.

Oferujemy -20% na konsultacje lekarskie:

ginekologa

endokrynologa

internisty

gastrologa

psychiatry

Oraz

wykonanie badań laboratoryjnych

wykonanie badań USG

 

Regulamin promocji dostępny TUTAJ

Z promocyjnych cen można skorzystać od 8.04.2019 do 12.04.2019. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, zadzwoń i umów się na wizytę pod nr tel. 509 866 212 lub przyjdź osobiście do naszej kliniki na ulicy Racławickiej 129, Warszawa Ochota.

Zapraszamy również na wydarzenie na Facebooku - LINK

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

umów się na wizytę

22 823 21 35, 509 866 212

Zadaj pytanie