o nas


kim jesteśmy


Zapraszamy do Makeda Clinic, gdzie możesz kompleksowo zadbać zarówno o swoje ciało, jak i o duszę.

     Oprócz wysokiej klasy doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin (medycyny rodzinnej, ginekologii, endokrynologii, dermatologii), fizjoterapeutów i kosmetologów pracują u nas też psychoterapeuci, trenerzy i coache. Dzięki takiej interdyscyplinarności możemy zaproponować naszym pacjentom kompleksowe usługi w jednym miejscu.      

     Szczególną wagę przykładamy do jakości. W naszej klinice leczymy pacjentów z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć medycyny i inwestujemy w nowe technologie. Do zabiegów stosujemy nowoczesne, ale sprawdzone i bezpieczne preparaty. Nasz zespół tworzą lekarze i specjaliści, stawiający na samorozwój oraz nowoczesne podejście terapeutyczne. Wszyscy obdarzeni są pasją do wykonywania swojego zawodu i wysokim poziomem empatii, co wpływa na dużą skuteczność leczenia.

     Z założenia jesteśmy kliniką przyjazną kobiecie, otwartą na jej indywidualne potrzeby, zapewniającą intymność i kameralność. Nie oznacza to jednak, że mężczyźni nie znajdą tu odpowiednich dla siebie terapii i zabiegów.

     Nieustannie podążamy za pacjentem i jego oczekiwaniami. Dlatego nasza oferta jest stale wzbogacana.

Znajdujemy się na ul. Racławicka 129 w Warszawie, w bliskiej odległości od ulicy Żwirki i Wigury na pograniczu Ochoty i Mokotowa.

 

       

 

 

ZAPRASZAMY DO ODBYCIA WIRTUALNEGO SPECERU PO NASZEJ KLINICE:

 

aktualności


2019-03-29

Tydzień zdrowia - promocje na usługi medyczne

7-go kwietnia przypada Światowy Dzień Zdrowia. Postanowiliśmy w naszej klinice ten czas obchodzić szczególnie… ale nie jednego dnia, tylko przez cały tydzień!

2019-03-13

Zadbaj o swoje zdrowie, skorzystaj z promocji na badania USG

Zadzwoń do nas w dniach od 14 do 20 marca a skorzystasz z promocyjnych cen na badania do 5 kwietnia włącznie. 

2019-02-15

Konsultacje endokrynologiczne w promocyjnej cenie

Od stycznia poszerzyliśmy naszą ofertę o Konsultacje Endokrynologiczne. W związku z tym przez cały styczeń i luty wizyta w promocyjnej cenie 120 zł zamiast 150 zł ❗️

2019-02-15

Masaż Twarzy w promocyjnej cenie

Obudź swą energię na wiosnę!  Witalizujący, odmładzający oraz refleksologiczny masaż twarzy to coś dla Ciebie!

2019-02-08

Podaruj ukochanej chwilę relaksu i odprężenia

Walentynki już za chwilę a Ty wciąż nie masz prezentu dla ukochanej osoby? 14 luty to doskonała okazja aby podarować komuś trochę rozluźnienia oraz odpoczynku.

2019-02-04

Tydzień Walki z Rakiem

Z okazji ŚWIATOWEGO DNIA WALKI Z RAKIEM 4 LUTEGO 2019 skorzystaj z promocji od -20% do -50%

artykuły


10 mitów na temat chorób serca

Obalamy kilka najczęściej słyszanych mitów dotyczących serca

Jak zadbać o siebie, by cieszyć się zdrowiem i długim życiem

Czy wiemy, że powinniśmy dbać o swoje zdrowie? Oczywiście. Czy to robimy? Pewnie każdy chciałby odpowiedzieć na to pytanie twierdząco, ale statystyki są nieubłagane.

Fakty i mity na temat przeziębienia - 9 pytań do lekarza.

Często jest tak, że przeziębienie i inne infekcje są ze sobą mylone. Oto zestawienie 9 najczęstszych pytań, które są zadawane na wizytach u lekarza, które być może rozwieją Twoje wątpliwości

Skąd się biorą Twoje choroby?

czyli wszystko na temat mikroflory jelitowej

Probiotyki wymysł czy konieczność?

Zobacz jakie ma cechy idealny probiotyk, co wpływa na to, że probiotyk dobrze działa, jak działają probiotyki i jakie stosować aby mieć efekty?

Noworoczne postanowienia

Koniec roku to dla wielu czas podsumowań oraz snucia planów na przyszły rok. Część z nas opracowuje także noworoczne postanowienia. Jak wejść w Nowy Rok z energią i wiarą w siebie?

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

umów się na wizytę

22 823 21 35, 509 866 212