nasz zespół


Aldona Mularzuk


kosmetolog

Kosmetolog z dwudziestoletnim doświadczeniem, zdobytym w renomowanych klinikach urody, popartym licznymi certyfikatami i kursami. Ostatnio szkoliła się  w zakresie zaawansowanych technik leczenia trądziku oraz technik terapii mikroigłowej w oparciu o preparaty estGen. Uczestniczyła w seminarium z zakresu kreatywnego wykorzystywania kosmetyków Organicseries w terapiach łączonych. Posiada certyfikat z nowych rozwiązań terapeutycznych dla skóry problemowej - trądzikowej, naczyniowej, atopowej I łuszczycowej.


Jest zwolenniczką zabiegów odmładzających i poprawiających kondycję skóry, m.in. peelingów medycznych i terapii łączonych z wykorzystaniem najnowszych urządzeń. Rodzaj kuracji dobiera do stanu i problemu skóry.


Jest otwarta, serdeczna, komunikatywna. Śledzi wszystkie nowości w kosmetyce, trendy i nowoczesne technologie. Nie boi się podejmować nowych wyzwań. Z pasją wykonuje swoją pracę, lubi ludzi, a w swoim zawodzie ceni to, że może dać coś od siebie innym.

22 823 21 35, 509 866 212

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

umów się na wizytę

22 823 21 35, 509 866 212

Zadaj pytanie