nasz zespół


Aneta Jagielińska-Latoszek


refleksolog, terapeuta

Do refleksologii doprowadziła mnie fascynacja człowiekiem i możliwościami ludzkiego organizmu. Od lat interesowałam się naturalnymi metodami leczenia i wspomagania zdrowia, aż przyszedł taki moment, że dłużej już nie mogłam pracować w szpitalu, jako psycholog i psychoterapeuta, że świat tabletek, kroplówek i chemii kompletnie kłócił się z moimi prawdziwymi przekonaniami.

Wtedy z pomocą przyszła refleksologia, która z zainteresowania i ciekawości przerodziła się w mój obecny zawód. Jeszcze z dzieciństwa pamiętam tę przyjemność, gdy byłam chora i mama masowała mi stopy. Trochę bolało, ale dawało uczucie ulgi i przyjemności. Po operacji, którą przeszłam, cotygodniowe zabiegi były ogromnym zastrzykiem energii i pomagały szybciej powrócić do zdrowia.

Jednocześnie zaczęłam poznawać tajniki zachodniej i wschodniej refleksologii stóp (refleksologia terapeutyczna w Polskim Instytucie Refleksologii oraz On Zon Su w ramach Szkoły Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, u Lady Malinakowej, jedynej w Polsce nauczycielki mającej uprawnienia do nauczania On Zon Su), aby później uzupełnić tę wiedzę o pracę na dłoniach i twarzy.

Od tego czasu znajduje się na tej ścieżce i ciągle pogłębiam jej tajniki, uczę się, doszkalam, szukam nowych sposobów, aby skuteczniej pomagać moim pacjentom. Każda poprawa w funkcjonowaniu, samopoczuciu moich klientów sprawia mi ogromną radość i satysfakcję.

W moim domu refleksologia i aromaterapia są głównymi metodami leczenia i wspierania zdrowia. Zapraszam w tą przygodę razem ze mną :)

 

   

  

22 823 21 35, 509 866 212

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

umów się na wizytę

22 823 21 35, 509 866 212

Zadaj pytanie