nasz zespół


Anna Michałowska


ginekolog, położnik

Jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa. 

Studia medyczne ukończyła w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje także w Klinice Położnictwa i Ginekologii Szpitala Klinicznego CMKP. 

W praktyce lekarskiej zajmuje się diagnozą, leczeniem i profilaktyką chorób kobiecych narządów rodnych jak m.in. torbiel jajnika, zespół policystycznych jajników (PCOS), endometrioza, nadżerki szyjki macicy. Ponadto pomaga pacjentkom zgłaszającym się z problemem zaburzeń miesiączkowania, doradza w kwestii antykoncepcji oraz podejmuje terapię niepłodności. Wykonuje takie badania jak: cytologia, badanie piersi czy USG dopochwowe. 

Szczególnie interesuje się prowadzeniem kobiet w ciąży zarówno tej zdrowej, jak i zagrożonej. Sprawuje opiekę nad kobietami będącymi w ciąży, wykonuje badanie matki i dziecka. Zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem chorób towarzyszących ciąży, takimi jak cukrzyca, tarczyca czy nadciśnienie. 

W zakresie antykoncepcji zajmuje się analizą zleconych wcześniej badań, przed jej doborem oraz doradztwem w odpowiedniej metodzie (w celu zapobiegania niechcianej ciąży oraz wyrównania gospodarki hormonalnej). W swoim gabinecie podejmuje się również diagnozowania oraz leczenia chorób i dolegliwości natury ginekologicznej, do których zaliczyć można między innymi: problemy z zajściem w ciążę, utrzymanie ciąży oraz problemy z niepłodnością, a w tym z niepłodnością mężczyzn.

22 823 21 35, 509 866 212

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

umów się na wizytę

22 823 21 35, 509 866 212

Zadaj pytanie