nasz zespół


Grażyna Zielińska


fizjoterapeuta, masażystka

W zawodzie pracuje od 1994 roku. Ukończyła kurs masażu 1 i 2 stopnia w ZDZ w Warszawie, który obejmował szkolenie teoretyczne i praktyczne z różnych technik masaży: klasycznego, sportowego, leczniczego, chińskiego, segmentarnego, shiatsu, akupresury oraz terapii manualnej. Pogłębiała swoją wiedzę i umiejętności zawodowe podczas licznych szkoleń i kursów: masażu bańką chińską, Kinesiology  Taping, Fizjoterapia w geriatrii, szkolenie Terapii Manualnej, Szkolenie teoretyczne i praktyczne z MEDSHAPE , Szkolenie z zakresu endermologii wraz z obsługą urządzenia LIPO M6, Szkolenie z zakresu wykorzystania fal radiowych 3- polar w urządzeniu CARISMED  oraz szkolenia z zabiegów na ciało min. Thalgo, Mary Cohr,  dr.Irena Eris, Bielenda, Formana, RVB, Ericson Laboratoire. Organicseries. 


Specjalizuje się w różnego rodzaju masażach oraz zabiegach z zakresu pielęgnacji ciała. W swojej pracy podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, uwzględniając  jego potrzeby. Jest osobą otwartą, ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Do leczenia podchodzi holistycznie.

22 823 21 35, 509 866 212

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

umów się na wizytę

22 823 21 35, 509 866 212

Zadaj pytanie